Gaziantep Rentacar

Gaziantep Rentacar
Ford’un kompakt suv’u kuga üçüncü nesliyle tanıtıldı.
Yeni focus’u hatırlatan dış tasarımda daha önceki nesillerle karşılaştırıldığında daha sportif ve dinamik karoser oranları dikkat çekerken otomobilin genel yapısının crossover’a daha yaklaştığı görülüyor. 2 4 iste yeni ford kuga iste yeni ford kuga selefinden 89 mm daha uzun ve 44 mm daha geniş bulunan yeni kuga’nın aks mesafesindeki artışsa 21 mm.

Yüksekliği 21 mm azalmasına ragmen önde 13 mm arkada da 34 mm daha çok baş mesafesi iddiası taşıyan yeni nesilde sunulan kızaklı arka koltuklarla beraber diz Mesafesini yada bagaj hacmini arttırmak mümkün Ayrıca Gaziantep Rentacar şirketlerinde bu aracı bulmanız mümkün

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Ucuz Kiralık Arabalar başlıklı makalemizde Şahinbey Kiralık Araç, Şahinbey Kiralık Otomobil ve Şehitkamil Kiralık Araç hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar : Baran BULUT Mail : [email protected] Tarih : 27 Haziran 2019 / Visited 1 time

Yeni Yorum Yaz

Gaziantep Otomobil Kiralama
Firmalarını Rahatlıkla Bulabileceğiniz Web Sitemizden Araç Kiralamak isteyen Veya Otomobillerini Kiralatmak isteyen Herkesin Rahatlıkla Yararlanabileceği Web Sitemiz sizlerin ihtiyacını Karşılamak üzere Kurulmuştur.
Gaziantep Kiralık Araçlar