Gaziantep Rent Acar Özden Car rental

Gaziantep Rent Acar Özden Car rental
MİSYONUMUZ
Grubumuz, operasyonel filo araç kiralama alanında eğitilmiş ve eğitilen insan gücüyle kaliteden ödün vermeden müşteriye özel çözüm önerileriyle güvenilir ve hızlı hizmet politikası ile hareket etmektedir.

VİZYONUMUZ
Türkiye çapında filo araç kiralama taleplerinde akla ilk gelen Avrupa standartlarında bir marka olmak.

ŞİRKET PROFİLİ
Müşterisine her tür ihtiyacını karşılayacak araç kiralama çözümleri üreten, kendisini müşterinin yerine koyan, onun çıkarlarını düşünen bir politika izleyerek ismini hafızalara yerleştirmek başlıca amaçtır.

ÖZDEN RENT A CAR alanında tecrübeli ve profesyonel çalışanları ve sürekli geliştirilen bilgi işlem altyapısı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını tam zamanında karşılamayı ve üst seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Mevcut müşteri profilimizin büyük bölümü firmamızdan daha önce araç kiralayan yerli ve yabancı turistlerden oluşmaktadır. Çok dilli çağrı merkezimize, dünyanın neresinde olursanız olun 7/24 ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama ihtiyacınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Keyifli ve güvenli yolculuklar..
ÖZDEN RENT A CAR

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres :
ORDU CAD. KAVAKLIK MAH. YENİKAPI APTM. NO:28/A Şahinbey / Gaziantep
Telefon :
0090 (543)724-2727
Telefon 2 :
0090 (549)612-3034
Fax:
ÖZDEN ARAÇ KİRALAMA
Mail Adresi:
[email protected]

Bir önceki yazımız olan Antep Kiralık Araç ACTİVE Rent A Car başlıklı makalemizde Gaziantep Kiralık Honda, Gaziantep Kiralık Hyundai ve Gaziantep Kiralık Kia hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar : Baran BULUT Mail : [email protected] Tarih : 30 Temmuz 2019 / Visited 1 time

Yeni Yorum Yaz

Gaziantep Otomobil Kiralama
Firmalarını Rahatlıkla Bulabileceğiniz Web Sitemizden Araç Kiralamak isteyen Veya Otomobillerini Kiralatmak isteyen Herkesin Rahatlıkla Yararlanabileceği Web Sitemiz sizlerin ihtiyacını Karşılamak üzere Kurulmuştur.
Gaziantep Kiralık Araçlar