Gaziantep Kiralik Otomobiller

Gaziantep Kiralik Otomobiller
Türkiye’de yaşamaya geçirdiği elektrikli şarj istasyonlarıyla tasarruflu, sıfır emisyonlu ve sessiz elektrikli araçların yaygınlaşmasına katkıda olan zorlu energy solutions (zes) 2019 yılında büyümeye devam ediyor.
Her dünyada oldugu gibi türkiye’de de kullanımı gittikçe yaygınlaşan elektrikli otomobiller; çevreci, tasarruflu, sıfır emisyonlu ve aynı anda sessiz olmaları nedeniyle tüketiciler tarafından tercih ediliyor.
Yaşamaya geçirdiği yeni nesil teknolojilerle “geleceğin enerji şirketi” olma yolunda hızla ilerleyen zorlu enerji, 2018 yılında kurduğu zorlu energy solutions (zes) ıle elektrikli otomobil şarj istasyonlarını yaşamaya geçirmeye devam ediyor.
Toplam 25 ceşitli noktada şarj istasyonlarıyla faliyet veren zes 2019 bitimine kadarr şarj istasyon sayısını 500’e çıkarmayı hedefliyor.

Gaziantep Kiralik Otomobiller bu sayede elektrikli otomobil kullanıcıları türkiye’nin biçok bölgesine şarj sorunu yasamadan rahatca seyahat yapabilecek.
Şarj istasyonlarının yaygınlaşması yönünde yapılan yatırımlar, biçok elekrikli otomobil markasının türkiye pazarına giriş sürecini hızlandırarak, elektrikli otomobil ekosistemine katkıda bulunuyor.
Sadece il içi kullanım icin değil, aynı anda şehirlerarası seyahatlerde de elektrikli otomobil sahiplerinin ulaşımını kolaylaştırmak ve onlara kesintisiz bi sürüş tecrübeyi sunmak icin çalışmalarına devam etmekte.
Zes, bu kapsamda istanbul-bursa arasını 1,5 saate indiren yeni otoyol körfez geçişi üstünde olan, o3 dilovası, o37 orhangazi ve o68 gemlik oksijen tesislerinde çabuk şarj failiyeti vermekte.
Sunduğu rahatlık, lezzet alternatifleri, alışveriş tercihleri ve ortak alanlardaki temizlik hassasiyetiyle; yolcuların en fazla tercih ettiği kamp noktalarından bulunan tesislerdeki zes şarj istasyonları, aynı sırada 4 aracı çabuk şarj edebiliyor ve vasıtalar 31 dakika içerisinde yüzde 80 oranında şarj seviyesine ulaşıyor.
Saatlik elektrikli otomobil paylaşim platformu: electrip zorlu enerji’nin yarattığı bi baska marka bulunan electrip,
Gaziantep Kiralik Araba platformu ıle her sürücülere elektrikli araçları deneyimleme imkanı sunuyor.
il içi ulaşıma çevreci, basit ve yeni bi alternatif getiriyor.
Electrip’i kullanabilmek icin electrip cep telefon uygulamasını app store yada google play store’dan indirip, kayıt olmak kafi.

Kayıt arkasından profil kontrol edilip üyelik onaylandıktan daha sonra, elektrikli vasıtalar rezerve edilebiliyor ve günün her vaktinde teslim alınabiliyor. Electrip’in sunduğu bilişim sayesinde kullanıcılar vasıtanın anahtarına talep duymadan cep telefon uygulama üstünden vasıtanın kilidini açma kapatma, aracı çalıştırma ve yolculuğunu sonlandırarak ödeme etme gibi işlemleri gerçekleştirebiliyor.
Şimdilik istanbul’da zorlu center ve levent 199’da faliyet veren electrip, fazla yakında ceşitli noktalarda da faliyet vermeye başlayacak.
Merak edilenler aracımı nasıl şarj edebilirim? şarj işlemini nasıl başlatabilir.
Yada bitirebilirim? aracınızı zes şarj istasyonlarında ac şarj icin benim şarj kablonuzu, dc şarj icin ise istasyonda takılı bulunan kabloları kullanarak şarj edebilirsin.
Şarj işlemini başlatmak icin ilk ismim kabloyu kullanarak aracı istasyona bağlamaktır.
Sonrasında istasyon üzerindeki yönlendirmeleri izleyerek, zes kartınız yardımıyla şarj işlemini başlatabilirsiniz.
Şarj işlemini bitirmek icin ise zes kartınızı istasyona okutabilirsiniz.
Aracımı nerde şarj edebilirim? aracınızı www.zes.kesin adresınde “şarj noktaları” sekmesinde gösterilen lokasyonlarda şarj edebilirsin.
Dairenizde ya da ofisinizde bi dairenizde ya da ofisinizde şarj istasyonu kurulumu yaptırmak yada zes ıle çalışma ortağı olmak isterseniz, zes.kesin web sayfasında olan ‘hizmetler’ sekmesindeki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.
Hangi vasıtalar istasyonlardan faydalanabilir? zes şarj istasyonlarından her tam elektrikli ve plug-in hibrit vasıtalar faydalanabilir.

Ac istasyon, dc istasyon nedir? ac istasyonlar alternatif akım, dc istasyonlar ise doğru akım kullanan istasyonlara verilen isimdir.
Dc istasyonlar uyumlu vasıtalarda daha çabuk şarj imkanı sunan.
Aracımı istasyonlarda ne kadarr sürede şarj edebilirim? elektrikli araçların şarj süresi; batarya kapasitesi, mevcut şarj doluluk seviyesi gibi fazla rakamda değişkene bağlıdır.
Şarj failiyeti icin ne kadarr ödemem gerekir? şarj failiyeti, zorlu enerji’nin ter temiz enerji vizyonuyla yola çıktığı ‘geleceğe yatırım’ anlayışıyla sizlere ücretsiz verilmektedir.
Antep Kiralık Otomobil üyelik koşulları nelerdir? üye olmanız icin herhangi bi ön koşul bulunmakta.
Sisteme üye olmak tamamen ücretsizdir.
Şarj icin gittiğim alanda baska bi otomobil park etmişse ne yapmalıyım? bariyer, duba vb. yöntemlerle elektrikli otomobillerin kullanımı icin belirlenen alanlara diğer otomobillerin park etmesi önlenmeye çalışılıyor.
Bunun yanında daha kesintisiz bi faliyet verebilmek icin şarj istasyonlarında genelde aniden çok şarj çıkışı bulunmasına itina gösteriliyor.
Şarj istasyonunun bulunduğu bölge otomobilinizi şarj etmeye müsait değilse, 0850 339 99 37 numaralı çağrı merkezinden zes ıle arayıp geçebilir ya da istasyonun bulunduğu işletmedeki (avm, dinlenme tesisi vb.) yetkililerden yardım isteyebilirsiniz.
Şarj bitti, lakin kabloyu çıkartamıyorum. ne yapmalıyım? aracınızın kilidinin acık olduğunu kontrol ediniz ve yeniden deneyiniz.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Rent Acar Özden Car rental başlıklı makalemizde Gaziantep Kiralık BMW, Gaziantep Kiralık Citroen ve Gaziantep Kiralık Dacia hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar : Baran BULUT Mail : [email protected] Tarih : 27 Haziran 2019 / Visited 1 time

Yeni Yorum Yaz

Gaziantep Otomobil Kiralama
Firmalarını Rahatlıkla Bulabileceğiniz Web Sitemizden Araç Kiralamak isteyen Veya Otomobillerini Kiralatmak isteyen Herkesin Rahatlıkla Yararlanabileceği Web Sitemiz sizlerin ihtiyacını Karşılamak üzere Kurulmuştur.
Gaziantep Kiralık Araçlar