Gaziantep Hava Alanı Kiralık Araç

Gaziantep Hava Alanı Kiralık Araç
Gaziantep hava alanı dış hatlar gaziantep hava alanı dış hatlar istasyonumuza hoşgeldiniz rent a car gaziantep hava alanı,büro’e hoşgeldiniz. Size çabuk, basit ve sixt standartlarında faliyet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Güzel yolculuklar dileriz. istasyon konusunda genel bilgiler Gaziantep hava alanı vasıta kiralama

Gaziantep havalimanında vasıta kiralamak o kadarr basit ve bi o kadarr da pratiktir. Zamanlar içinde arabanız teslim alırsınız ve essiz tarihi birikimi ve harika doğal guzellikleriyle dünyada ön plana gelen Gaziantep son yıllarda pek fazla uluslararası organizasyona da başarıyla imza atarak kongre turizmindede ne kadarr iddialı olduğunu gösterdi.eski evrenin merkezinde alan almasını bilen Gaziantep tarihi abideleri ve harika tabii manzaraları ıle fazla onemli bi megapoldür.

Asya ıle avrupa kıtaları’nın dar bi deniz geçidi ıle ayrıldığı alanda, ikı kıta üstünde kurulu ve evren üstünde içinden deniz gecen bir şehirdir. biz sixt rent a car olarak sizlere en vip araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız. sixt rent a car atatürk havalimanı: uçaktan inidiğinizde terminal de alan almasını bilen ofisimizden işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. personelimiz seni ofiste bekliyo olacak. Araçlarınız ise hemencecik terminal kapısı karşısında alan almasını bilen hava alanı otoparkında hazır seni bekliyo olacak. güzel yolculuklar dileriz.

Alış / dönüş bilgileri vasıta teslim alma ıle alakalı bilgi: ofisimiz dış hatlar çıkan yolcu terminalindedir.terminal bina çıkışının tam karşısında, hava alanı otoparkı bulunmakta. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemekte. kısa süren kontrat açma işleminden hemencecik daha sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkartabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve sms konfirmelerinde büro yetkilimiz ve mobil telefonlarınızı bulabilirsin. bu telefonlara 22 saatt arayabilirsiniz. vasıta iade yapma ıle alakalı bilgi: kiralamış olduğunuz aracınızı, Gaziantep havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Gaziantep rent a car personeli hava alanı otoparkında arabanız teslim alırlar. kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve vakitlerinde fantezi olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Ucuz Kiralık Arabalar başlıklı makalemizde Şahinbey Kiralık Araç, Şahinbey Kiralık Otomobil ve Şehitkamil Kiralık Araç hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar : Baran BULUT Mail : [email protected] Tarih : 16 Temmuz 2019 / Visited 1 time

Yeni Yorum Yaz

Gaziantep Otomobil Kiralama
Firmalarını Rahatlıkla Bulabileceğiniz Web Sitemizden Araç Kiralamak isteyen Veya Otomobillerini Kiralatmak isteyen Herkesin Rahatlıkla Yararlanabileceği Web Sitemiz sizlerin ihtiyacını Karşılamak üzere Kurulmuştur.
Gaziantep Kiralık Araçlar