Gaziantep Araç Kiralama Sahibinden

Gaziantep Araç Kiralama Sahibinden
Bugünkü makalemizde sizlere otomobil kiralarken dikkat edilmesi gereken 7 seyden bahsedeceğiz. ayrıcalıkla tatil dönemlerinde ve çalışma programlarımızda, otomobil kiralama gereksinimi duyabiliyoruz. ulaşım araçlarında yorulmak yada taksilere mani yağdırmak yerine, otomobil kiralamak hem lüxs hem de daha hesaplı olmasını dolayı buyuk bi avantaj. yoğun istek bulunan bi sektör oldugu icin internette ve merkezi bölgelerde onlarca ceşitli otomobil kiralama şirketi bulmanız mümkün. bu noktada kendine en ucuz aracı kiralamak icin dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmakta.

1)ihtiyaçlarınızın farkında olun otomobil kiralarken mutlaka vasıtada kaç kisi olacağınıza, aracı uzun yolda mı yoksa il içerisinde mi kullanacağınıza, yakıt bütçenize yada çalışma programlarınıza dikkat ediniz. bu sayede işinizi görmeyecek bi aracı kiralamamış yada sizlere çok gelecek bi aracı kiralayarak yok yere fazladan mani kaybetmemiş olursun. kiralayacağınız otomobili seçmeden evvel, “hangisi daha avantajlı: dizel mi, benzinli mi?” yazımızı okuyarak yakıt tipi tercihinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse; işleriniz gereği il içerisinde kullanacağınız ufak motorlu ve az yakıt tüketen araçları yada dağlık bi bölgeye tatile gidiyorsanız suv araçları tercih edebilirsin. gezilerinizde gerekli olması gereken minyon kanepeyi, hgs ve navigasyon gibi ek özelliklerin fiyatlı olabileceğini de unutmayın.

2)size yakın lokasyonlardan kiralama yapın çalışma yada tatil programları sebebiyle seyahat etmekte ziyaretçilerin, mutlaka şehire giriş yaptığı ve yeniden dönüş icin kullanacakları lokasyondan kiralama yapmalarını öneriyoruz. bu detaya dikkat etmeyen biçok misafir, il merkezinden kiralama yapmakta ve dönüş icin otogara yada havaalanına ulaşım vasıtalarını kullanarak gitmek mecburiyetinde kalmaktadır.
Örnek olarak istanbul otomobil kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen ziyaretçiler, istanbul yeni havalimanı’na iniş yaptıktan daha sonra Gaziantep Araç Kiralama Sahibindenn kiralık vasıtalarını teslim alabilir ve dönüş yaparken de aracı yine istanbul yeni havalimanı girişinde teslim edebilirler.

3)fiyat avantajlarından faydalanın Gaziantep Kiralık Araç Firmaları sektörüne yoğun istek oldugu icin markalar daha çok müşteriye hitap edebilmek adına devamlı kampanya düzenlemekteler. tatil dönemlerinde dahi bu kampanyalara rastlamak mümkün. kesinlikle bir bi firmanın kampanyasını dikkate alarak otomobil kiralamayın. üst ücret güzel faliyet, düşük fiyatta çirkin faliyet manasına gelmez. bi otomobil kiralama firmasının kalitesini tecrübesi, kurumsallığı, faliyet sırasında müşteriye yaklaşımı ve otomobil filosunun kaliteyi belirler. karar vermeden evvel, her talepleriniz icin kiralık otomobil çözümleri sunar Gaziantep Kiralık Arabalar ucuz ücretler gibi dikkat çeken avantajlarına bi goz atın.

4)erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın biçok piyasada firmalar, çabuk rezervasyon yapan misafirlerine ücret avantajı sunarlar. otomobil kiralarken de geçerli bulunan bu fırsatı güzel değerlendirmelisiniz. ayrıcalıkla tatil yapacağınız tarihlerin yada çalışma toplantılarınızın tarihinin belli oldugu durumlarda, o tarih icin çabuk otomobil kiralama rezervasyonu yaparak piyasa fiyatlarının fazla altında otomobil kiralayabilirsiniz. ankara, izmir, antalya yada istanbul gibi buyuk illerdede fazla çok kiralık otomobil bulunduğu icin, bu illerdede çabuk rezervasyon kampanyaları daha sıkı uygulanmaktadır

5)eski araçlardan uzak durun kiralık vasıtalar, maalesef hor kullanılan ve bu sebebten de erken eskiyen araçlardır. uzun yol yada il içi talepleriniz icin Gaziantep Kiralık Arabalar 3 yaşından daha buyuk araçlardan uzak durun. bu sayede yolda kalma, teknik problem yaşamaya yada en kötüsü kaza etme ihtimaliniz düşer. sıfıra yakın yada 1-2 yaşındaki vasıtalar hem daha güvenli hem de lüxs olacak.

6)sigorta ve sözleşmeyi dikkatli okuyun sigortasız yada kaskosu olmayan araçları kattiyen kiralamayın. ayrıcalıkla sigortası hic yatırılmamış yada yenilenmemiş vasıtalar olası bi kazada sizlere buyuk bedeller ödetebilir. Gaziantep Kiralık Araba sözleşmeleri ise çoğu süre goz ardı edilen lakin tamamının okunması gereken fotosu evraklardır. bu sözleşmede firmanın sizlerden beklentileri ve otomobil teslimatına ilişkin maddeler bulunur. mağdur olduktan daha sonra okumak yerine, sözleşmeyi imzalamadan okumak yararınıza olacak. aracı ne süre teslim etmeniz gerektiğini ve gecikmeler dolayısı ıle ödemek durumunda kalabileceğiniz cezaları dikkatle okuyun.

7)kiralayacağınız aracı ayrıntılı kontrol edin acentede evrak işleri bittikten daha sonra, firma yetkilisi bi çalışan sizlere aracı teslim edecektir. oncelıkle vasıtanın etrafında gezerek, onemli bi çarpık yada göçük olup kalmadığını tespitt edin. sonrasında her kapıları, bagajı ve motor kaputunu açarak kapıların mekanizmasında problem olup kalmadığını görün. otomobili sanki kiralıyormuş gibi değil de satın alıyormuş gibi resmi bi kontrol yapın. görevlinin seni beklemesini dert etmeyiniz, ferah rahat kontrollerinizi yapın. vasıtanın içine girerek hızlıca koltuklara, ön aksesuarlara ve aynalara goz atın. aracı çalıştırarak ekranda bi arıza ışığının yanıp yanmadığını kontrol edin. aracı çalıştırdıktan daha sonra yakıt seviyesini kontrol ederek not götürün, aracı teslim ederken de aynı seviyede bırakın. yakıtı fazladan almanız durumunda ise hicbir firma fazladan aldığınız yakıtın ödemesini yapmayacaktır. bu kontroller esnasında dikkatinizi çeken en küçük hasarları bile aracı sizlere getiren görevliye belirterek, not almasını isteyin. böylece aracı teslim ettiginizde, belirtmiş olduğunuz hasarların hiçbirisinden sorumlu tutulmazsınız. bu 7 maddeye dikkat ettiğiniz takdirde kiraladığınız otomobil ıle yolculuğunuz esnasında yada teslim edeceğiniz zaman hic bi problem yaşamayacaksınızdır. umarız yararlı olmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Rent Acar Özden Car rental başlıklı makalemizde Gaziantep Kiralık BMW, Gaziantep Kiralık Citroen ve Gaziantep Kiralık Dacia hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar : Baran BULUT Mail : [email protected] Tarih : 27 Haziran 2019 / Visited 1 time

Yeni Yorum Yaz

Gaziantep Otomobil Kiralama
Firmalarını Rahatlıkla Bulabileceğiniz Web Sitemizden Araç Kiralamak isteyen Veya Otomobillerini Kiralatmak isteyen Herkesin Rahatlıkla Yararlanabileceği Web Sitemiz sizlerin ihtiyacını Karşılamak üzere Kurulmuştur.
Gaziantep Kiralık Araçlar